Домът на нощта
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домът на нощта

Домът на нощта по поредицата на П.С.Каст и Кристин Каст.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Герои на трети курс
Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:31 am by Атина Мистерлистик

» Какво четете в момента?
Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeВто Яну 25, 2011 9:31 am by rosa_belikova

» Да броим до 1000
Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeПет Яну 21, 2011 10:19 am by rosa_belikova

» Герои на пети курс
Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeВто Юли 27, 2010 2:02 pm by Кариса

» Герои на четвърти курс
Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 2:36 am by Paul Walker

» Познай какъв е следващия?
Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:08 pm by Clementine Cobain

» Цвета определя настроението
Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:04 pm by Clementine Cobain

» Какво ще ми препоръчаш?
Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 7:03 am by Clementine Cobain

» Кой беше последния СМС, който изпратихте
Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 6:58 am by Clementine Cobain

Приятели

Училище за вампири Белязана House of Night фен форум


 

 Стаята на Ралийн Конър

Go down 
АвторСъобщение
Ралийн Конър

Ралийн Конър


Брой мнения : 57
Дата на регистрация : 17.06.2010
Местожителство : Стара Загора

Стаята на Ралийн Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Ралийн Конър   Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 6:19 am

Стаята на Ралийн Конър QUILT_PICS_2_012.172130150_std
Върнете се в началото Go down
Ралийн Конър

Ралийн Конър


Брой мнения : 57
Дата на регистрация : 17.06.2010
Местожителство : Стара Загора

Стаята на Ралийн Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ралийн Конър   Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 12:18 pm

Когато се прибрах в стаята си се почувствах така уютно,че клепачите ми сами започнаха да се затварят.Но преди да си легна направих няколко неща.Първото беше да си взема душ.Беше така успокояващо,че когато топлата вода свърши все още не бях готова да изляза от банята.Следващото нещо бе да си нахлъзя любимите дрехи и да ида до прозореца.Отворих го и затворих за момент очи.Прииска ми се да стоя така дълго време,но неможех.Затова отворих очи и се загледах в небето.То беше осеяно с много звезди.Малки и големи,които образуваха съзвездия.От тук ясно се виждаше съзвездието Орион.То беше първото така де и единствено съзвездие което научих,когато имах възможноста.А сега само него гледах.Но дългото съзерцаване не беше от любимите ми занимания.Затова отново затворих прозореца и спуснах плътните пердета за да не влиза светлина и си легнах мислейки за всичко и нищо.
Върнете се в началото Go down
Ралийн Конър

Ралийн Конър


Брой мнения : 57
Дата на регистрация : 17.06.2010
Местожителство : Стара Загора

Стаята на Ралийн Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ралийн Конър   Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 2:18 pm

Първоначално когато си легнах не можах да заспя но после се пренесох в света на сънищата.Сега вече сънуваща се намирах незнайно къде.Просто в някакав каньон.Всичко коло мен беше в пясък и скали.А аз се чудех как така съм се появила тук?Но така и не ми ми остана да мисля за това.Просто тръгнах да вървя безцелно с мисли че нещо не е наред.А въпроса беше :Какво?И тогава се сетих тук грееше слъце,а аз бях навън.И изведнъз замръзнах на мястото си.Просто неможех да помръдна.Започнах да се портя и да ми става лошо.Губех интуицията си за самогранение.Пречерняваше ми пред очите и ми се повдигаше.Паднах на пръста кято беше навсякъде и започнах да колабирам.И в мога в който се опитах да изкрещя аз се събудих.Започнах да се въртя в леглото си и да се оглеждам,а сърцето ми презкачаше като лудо.Усети се че треперя и цялата съм плувнала в студена пот.Хвърлих поглед кум часовника,който държах на нощното шкафче.Беше 12:45 на обяд.
-О,дявол го взел!
Изстенах при вида на часовника.Беше едва обяд навън,а аз не можех да изляза и да се поразходя след такъв кошмар.Това не е честно.Ама изобщо.Затова просто отново легнах и зачаках часовете да отминат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Ралийн Конър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ралийн Конър   Стаята на Ралийн Конър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Ралийн Конър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Мина
» Стаята на Джесика Смит
» Стаята на Мия Озера
» Стаята на Ирма
» Стаята на Мери и Ариа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Домът на нощта :: Домът на Нощта :: Момичешки квартири-
Идете на: