Домът на нощта
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домът на нощта

Домът на нощта по поредицата на П.С.Каст и Кристин Каст.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Герои на трети курс
Любими цитати I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:31 am by Атина Мистерлистик

» Какво четете в момента?
Любими цитати I_icon_minitimeВто Яну 25, 2011 9:31 am by rosa_belikova

» Да броим до 1000
Любими цитати I_icon_minitimeПет Яну 21, 2011 10:19 am by rosa_belikova

» Герои на пети курс
Любими цитати I_icon_minitimeВто Юли 27, 2010 2:02 pm by Кариса

» Герои на четвърти курс
Любими цитати I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 2:36 am by Paul Walker

» Познай какъв е следващия?
Любими цитати I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:08 pm by Clementine Cobain

» Цвета определя настроението
Любими цитати I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:04 pm by Clementine Cobain

» Какво ще ми препоръчаш?
Любими цитати I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 7:03 am by Clementine Cobain

» Кой беше последния СМС, който изпратихте
Любими цитати I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 6:58 am by Clementine Cobain

Приятели

Училище за вампири Белязана House of Night фен форум


 

 Любими цитати

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Ирма Тимс

Ирма Тимс


Брой мнения : 62
Дата на регистрация : 16.06.2010
Местожителство : In the flower world

Любими цитати Empty
ПисанеЗаглавие: Любими цитати   Любими цитати I_icon_minitimeСря Юни 16, 2010 11:07 am

Ако имате любими цитати - било то от ХП или Здрач, или Дневниците или Белязините или всякакви такива неща - това е мястото. Било то смешни или не.
Върнете се в началото Go down
Дулсе-Мария

Дулсе-Мария


Брой мнения : 35
Дата на регистрация : 21.06.2010
Age : 27

Любими цитати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 2:48 pm

Едва когато устата му се приближи до ухото й,тя разбра какво бе казал,какво бе прошепнал преди. Това беше най-кратката молитва:нейното име,просто нейното име...

Реликвите на смъртните: Град от кости
Върнете се в началото Go down
Ралийн Конър

Ралийн Конър


Брой мнения : 57
Дата на регистрация : 17.06.2010
Местожителство : Стара Загора

Любими цитати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати I_icon_minitimeВто Юни 22, 2010 6:40 am

- Това което си мисля ли си мислиш? - каза Шейн.
- Мисля си, че имаме 15 вампира и никаква кръв. - каза Клеар. - Това ли си мислиш?
- Не, мислех си че нямаме чипс. - каза Шейн




Морганвилските вампири
Върнете се в началото Go down
Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд


Брой мнения : 197
Дата на регистрация : 17.06.2010
Age : 30
Местожителство : House of night (Tulsa)

Любими цитати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати I_icon_minitimeВто Юни 22, 2010 6:59 am

"Тя посегна и дръпна резето, след това завъртя ключа. Тя стоеше там където бе, защото усещаше някакси, че Шейн не си е тръгнал.
- Шейн? - Клеар се притисна към вратата, слушайки. Тя си помисли, че може да чуе неравномерното му дишан. - Шейн, не му позволявай да те нарани отново. Недей!
Тя чу задъхания звук, който беше повече като подсмъркване, от колкото като смях.
- Да. - Шейн се съгласи слабо. - Ясно.
И тогава тя чу стъпките му как се отдалечават, на долу по коридора към стълбите."

Морганвилските Вампири - книга втора cheers

Върнете се в началото Go down
Ралийн Конър

Ралийн Конър


Брой мнения : 57
Дата на регистрация : 17.06.2010
Местожителство : Стара Загора

Любими цитати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати I_icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 1:19 pm

От Хари Птър:

"Да вдигаме във въздуха тоалетна? Никога не сме вдигали във въздуха тоалетна! Но идеята е чудесна!" - Фред и Джордж

"... все едно дали метлата ще те хвърли, стига преди това да си уловил снича." - Оливър Ууд

"А колкото до оная котка Госпожа Норис, бих искал някой ден да я запозная с Фанг." - Рубиъс Хагрид

От Вампирски целувки

- Никой не те е поканил? - Попита той шокиран, но очевидно облекчен. - Това е добре, защото ако някой те беше откраднал, щях да му нанеса доста по-сериозни увреждания отколкото Джагър и Валънтайн взети заедно.

От Здрач-сага

-Тя е моя! - Ниският глас на Едуард беше внезапно тъмен, не толкова спокоен колкото преди. - Не съм казвал, че ще се боря честно.


Върнете се в началото Go down
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Любими цитати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати I_icon_minitimeНед Юли 04, 2010 2:31 pm

От Академия за вампири... сбор от първите 4 книги:


" - Никой от вас не ме оценява достатъчно. Защо ви е толкова трудно да повярвате, че мога да помогна, да внеса своя принос в тези мрачни времена? - ядоса се Ейдриън и се изправи. Според мен се опитваше да звучи гневно, но самодоволната му усмивка го издаваше, че продължава да намира всичко това за много забавно. - Аз и цигарите ми излизаме отвън. Поне те ми демонстрират известно уважение."


"Мейсън пребледня.
-Беликов е извратен, гаден тип, който заслужава да бъде хвърлен в яма с побеснели пепелянки заради голямата обида, която ти е нанесъл тази сутрин."

"Роза, забравила си първият ми урок - не се колебай!"

" - Какво толкова се е случило? Досега не пропусна да преджапаш нито една локва по пътя си и имаш вид, сякаш се готвиш да халосаш по носа първия, който ти се изпречи пред очите.
- Тогава защо се мотаеш наоколо? Не те ли е страх, че ще бъдеш халосан.
- Ау, не, не, ти никога не би ме наранила... Лицето ми е твърде красиво.

" -О, мила моя. Каква наслада за очите ми. Младата Роузмари, вече почти като зряла личност. - погледът му се отмести към Дмитрий. - Разбира се, има някой, който тдавна се отнася с теб като с такава...

"Дори и да се изплаши от думите му, Виктор не го показа. Вместо това погледът му зашари между мен и Дмитрий.
- Вие двамата сте двойка, благословена от Небесата. Или от някъде другаде."

"Виктор се изправи в стола си и се засмя.
- След толкова много време твоята питомка още не се е научила да се контролира. Но всъщност, може би никога не си го искал наистина."

" -Надявам се, че разбираш какъв твърдоглав инструктор имаш. Никога не се отказва от задълженията си.
- Е... - казах, опитвайки се да подражавам на безгрижния й тон от преди малко. - Поне засега.
Таша ме погледна озадачено. Според мен не разбра, че я поднасям. Но мрачния поглед, който михвърли Дмитрий изначаваше, че той е съвсем наясно какво става."

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими цитати Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими цитати
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Домът на нощта :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: