Домът на нощта
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домът на нощта

Домът на нощта по поредицата на П.С.Каст и Кристин Каст.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Герои на трети курс
На брега I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:31 am by Атина Мистерлистик

» Какво четете в момента?
На брега I_icon_minitimeВто Яну 25, 2011 9:31 am by rosa_belikova

» Да броим до 1000
На брега I_icon_minitimeПет Яну 21, 2011 10:19 am by rosa_belikova

» Герои на пети курс
На брега I_icon_minitimeВто Юли 27, 2010 2:02 pm by Кариса

» Герои на четвърти курс
На брега I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 2:36 am by Paul Walker

» Познай какъв е следващия?
На брега I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:08 pm by Clementine Cobain

» Цвета определя настроението
На брега I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:04 pm by Clementine Cobain

» Какво ще ми препоръчаш?
На брега I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 7:03 am by Clementine Cobain

» Кой беше последния СМС, който изпратихте
На брега I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 6:58 am by Clementine Cobain

Приятели

Училище за вампири Белязана House of Night фен форум


 

 На брега

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ирма Тимс

Ирма Тимс


Брой мнения : 62
Дата на регистрация : 16.06.2010
Местожителство : In the flower world

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: На брега   На брега I_icon_minitimeСря Юни 16, 2010 10:26 am

Има невероятна гледка.. към залеза и студеното езеро. Романтично място, и много добро за РП.
Върнете се в началото Go down
Ерика Лорънс

Ерика Лорънс


Брой мнения : 29
Дата на регистрация : 17.06.2010

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега I_icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 12:37 pm

Беше мрачно време. Топло, но мрачно. Нямаше слънце, то беше скрито сред множеството облаци на небето.Поддухваше топъл вятър, който леко поклащаше малките красиви цветя. Водата на езрто стоеше сякаш неподвижна,сякаш нищо не плуваше в това езеро.И все пак беше красиво.
Вървях бавно,косата ми се развяваше свободно.Прекрасните ми тъжни сини очи се взираха в земята, сякаш търсеха нещо. Погледът ми беше без емоция. бях облечена в бяла рокличка, върху която розов колан обвиваше талията ми и завършваше с панделка. Роклята беше къса, доста над коляното ми, но това всъщност не ми пречеше особено.
Беше празно, нямаше никой. Единствено природата и...аз.Пристъпвах, крачка след крачка. Стигнах близо до водата и седнах на влажната трева.
Докоснах леко водата. Тя беше ледено студена, макар че времето беше сравнително топло.Но аз дори и не потръпнах.Спомних си когато всъщност бях човек.Бях толкова...нормална. Не че сега не бях, но беше наистина различно, чувствах се различно.Да,много по различно.
Знаех как изглеждах точно сега.Едно тъжно момиче, с нежен поглед, който също изразяваше нейната тъга. Това беше моето кратко описание. Единственото за което сега можех да мисля е за себе си. Имах чувството, че вече не познавах самата себе си...
Учудих се какви мисли ме гонеха. Защо бях толкова тъжна?Та дори и аз не знаех, но това чувство беше у мен и не можех да го пренебрегна.Спомних си как брат ми разправяше за мечтите, а аз не го слушах много,много. Да, той вярваше в такива неща-мечти, сънища,рай. За мен не може да се каже че вярвах.По-точно аз само мислех за тях и нищо повече.Брат ми често ми казваше, че те са истински и тряябва да повярвам, но аз не съм такава. Не вярвам на почти нищо. Почти.
Тишина...Някой я прекъсна....

Върнете се в началото Go down
http://www.unusualworld.forumotion.net
Мери Гонзалес

Мери Гонзалес


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 16.06.2010
Местожителство : Смолян

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега I_icon_minitimeПет Юни 18, 2010 4:19 am

Реших да се разходя , защото ми беше доста скучно. Навън беше мрачно , но приятно. Все пак на вампирите слънцето доста им пречи. Обикалях града докато не стигнах до едно много приятно място. Езерото. Около него имаше много красиви цветя , които не спирах да гледам. Тя бяха толкова много и в толкова различни цветове , които образуваха малки фигурки. Мястото беше великолепно.
Обичах да съм сама с природата , защото никой няма да ми досажда. Обичах да оставам сама с мислите си , а това за което мислех , докато се приближавах към езерото беше .... всичко. Всичко което ми се е случило и всичко , което ще ми се случва. Цялата тази работа с промяната ми дойде като гръм от яснмо небе. Преди да стане ... това живота ми беше подреден. Имах страхотни приятели , страхотно гадже и семейство. Откакто се появи този полумесец на лицето ми всички започнаха да странят от мен и това беше ужасно. Никога не съм смятала , че товаще ми се случи точно на мен.
Най - накрая стигнах до езерото. Бях малко бавна ,защото вървях бавно , но това не ми пречеше. До езерото имаше едно момиче. Имаше много красива коса и стройно тяло. Само това успях да видя , защото беше обърната с гръб към мен.
Върнете се в началото Go down
Ерика Лорънс

Ерика Лорънс


Брой мнения : 29
Дата на регистрация : 17.06.2010

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега I_icon_minitimeСъб Юни 19, 2010 5:18 am

Чух тихи стъпки зад мен, които бяха нарушили тишината.Обърнах се рязко и видях едно момиче да идва към мен.Не бях много сигурна за възрастта й. Изправих се бавно и се усмихнах леко, при което реших да я поздравя, както се правеше:
-Здравей!-прозвуча мелодично гласът ми.
Тя също ме поздрави:
-Здрасти.
След кратка пауза, тишина, се сетих, че все пак трябваше да се представя. Също така се сетих, че това беше първото ми запознанство след като бях тук, което си беше доста нормално, поради причината, че бях пристигнала само преди няколко дена.
-Аз съм Ерика, без прякори.-казах името си леко небрежно.
Мразех някой да ме вика с прякори като,,Ер“, ,,Ери" и други подобни. Въобще не ми отиваха , а и аз си имах име. Никой нямаше да пострада от това, че ми е казал цялото име, което всъщност си беше кратичко .
-А ти си...?-опитах се да разбера и нейното име.
Върнете се в началото Go down
http://www.unusualworld.forumotion.net
Мери Гонзалес

Мери Гонзалес


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 16.06.2010
Местожителство : Смолян

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега I_icon_minitimeСъб Юни 19, 2010 7:28 am

Момичето беше доста красиво. Напомняше ми на една моя приятелка от миналия ми град , с която не се разбирах много добре , но няма значение.
- Мери , без прякори. - казах аз и се усмихнах топло.
Отметнах косата си назад , защото от вятъра беше направила "завесе" пред лицето ми.
Надявах се с Ерика да се разбирам и да станем приятелки , защото вчера дойдох и наистина нямах никакви приятели. Може би тя щеше да е първата ми.
Между нас настъпи неловка тишина и аз реших да я разваля.
- Искаш ли да седнем на онази пейка... - когато казах това посочих една пейка близо до езерото. - ... и да се опознаем? - попитах аз и погледнах русокоската в прекрасните и очи.
Върнете се в началото Go down
Ерика Лорънс

Ерика Лорънс


Брой мнения : 29
Дата на регистрация : 17.06.2010

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега I_icon_minitimeСъб Юни 19, 2010 11:17 am

Moмичето имаше страхотна усмивка, напомняща ми за майка й. След като предложи да седнем на пейката аз само кимнах. Отидохме и седнахме след което аз разбрах, че наистина щеше да бъде хубаво да се опознаем.
-Май и ти си нова?-предположих и тя кимна.-Аз също, нямам никакви приятели!Ти си първото ми запознанство.-поясних после и въздъхнах.
С нея май щяхме да станем добри приятелки и това ме радваше особено много.
-Е,разкажи ми за себе си...-молих я.
След като тя разкажеше за себе си, щях да бъда аз на ред.Всъщност не обичах особено много миналото си и ми беше доста трудно да го разказвам в някои моменти. Но сега щях да разкажа само едни от най-хубавите ми спомени,макар да нямах и такива.Единственото хубаво, което имах след смъртта на родителитге ми беше брат ми, но след това той замина и останах съвсем самичка.
Погледнах Мери очакващо.
Върнете се в началото Go down
http://www.unusualworld.forumotion.net
Мери Гонзалес

Мери Гонзалес


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 16.06.2010
Местожителство : Смолян

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега I_icon_minitimeСъб Юни 19, 2010 3:10 pm

Хм..аз нямах много за разказване , но нямаше как. Трябваше да се опознаем и май аз щях да бъда първа.
- Ъм аз нямам много за разказване , но добре. - казах аз и въздъхнах. - Израснала съм в Л.А. Обожавам този град , защото там са ми всички приятели или поне бяха. Откакто бях белязана всичко се обърна с главата надолу. Загубих гаджето си , което много обичах , загубих най - добрите си приятели , защото както може да предположиш хората се страхуват от вампири. Ъммм....живея само с майка си и по малкия си брат. Те разбира се ме подкрепиха , когато бях белязана. В началото малкият ми брат беше доста очуден , но след няколко часа свикна. По късно майка ми реши да ме изпрати в това училище , за мое добро.
Занимавам се с музика , както майка ми. Пиша песни и понякога съм ходила на концерти с майка си. Горе долу е това. - казах аз и се усмихнах. Може би и дадох прекалено много информация за около 2 минути. Нямам си представа дали е могла да разбере всичко , защото аз и го казах доста набързо. - Сега си ти.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес

Мери Гонзалес


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 16.06.2010
Местожителство : Смолян

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега I_icon_minitimeВто Юни 22, 2010 1:27 pm

- Ерика съжелявам , но ще трябва да те оставя. Трябва да се прибирам. Много съжелявам. - казах аз и се усмихнах неловко. После по гледнах часовника си. - Е Чао. - казах и си тръгнах. Наистина трябваше да се прибирам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На брега
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Домът на нощта :: Отвън :: Дворът :: Езерото-
Идете на: