Домът на нощта
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домът на нощта

Домът на нощта по поредицата на П.С.Каст и Кристин Каст.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Герои на трети курс
Залата за хранене I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:31 am by Атина Мистерлистик

» Какво четете в момента?
Залата за хранене I_icon_minitimeВто Яну 25, 2011 9:31 am by rosa_belikova

» Да броим до 1000
Залата за хранене I_icon_minitimeПет Яну 21, 2011 10:19 am by rosa_belikova

» Герои на пети курс
Залата за хранене I_icon_minitimeВто Юли 27, 2010 2:02 pm by Кариса

» Герои на четвърти курс
Залата за хранене I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 2:36 am by Paul Walker

» Познай какъв е следващия?
Залата за хранене I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:08 pm by Clementine Cobain

» Цвета определя настроението
Залата за хранене I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:04 pm by Clementine Cobain

» Какво ще ми препоръчаш?
Залата за хранене I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 7:03 am by Clementine Cobain

» Кой беше последния СМС, който изпратихте
Залата за хранене I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 6:58 am by Clementine Cobain

Приятели

Училище за вампири Белязана House of Night фен форум


 

 Залата за хранене

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Камрин Бенет
Beauty is not everything.
Камрин Бенет


Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 30.05.2010

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeСря Юни 16, 2010 10:19 am

Залата за хранене Exeter-college-dining-hall
Помещението, където всички - учители и ученици се хранеха, беше много голямо и красиво. Въпреки постоянната тъмнина през деня, вечер се създаваше уют, защото имаше голям прозорец, от който влизаше сребърна лунна светлина. През светлата част от денонощието, залата бе покрита с плътно перде, от което не можеше да премине и лъч светлина, затова бе що-годе безопасно тук, но винаги има изключения, разбира се.
Върнете се в началото Go down
https://the-house-of-night.bulgarianforum.net
Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд


Брой мнения : 197
Дата на регистрация : 17.06.2010
Age : 30
Местожителство : House of night (Tulsa)

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 11:12 am

Зоуи слезе за закуска, но нямаше никой в залата. Тя изпуфтя и отиде до лафката. Погледна си часовника. "Ама че си тъпа Редбърд" -помисли си тя, защото беше още 20.15 . Въпреки че беше 6ти курс тя още свикваше с обърнатите ден и нощ. Отиде до празната лафка и си взе един сандвич. Погледна към дрехите си, да не би случайно да беше слязла по пижама. Всичко си беше нормално, като изключим пантофките на зайчета с вампирски зъби които обожаваше. Но точно в момента би искала да ги замени с удобни кецове. Взе си сандвича и седна на празната маса, за да закусва сама.
Върнете се в началото Go down
Тайлър Стрейт

Тайлър Стрейт


Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 16.06.2010

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 11:24 am

Почти цял ден се въртях в леглото. Постоянно намалях температурата на климатика, но все още ми бе горещо. Вероятно заради това не можех да заспя. Реших да стана, когато залезе слънцето, но... омръзна ми да не правя нищо, за това станах. Взех си един душ, облякох се и слязох да закусвам. Косата ми все още бе мокра и се сетих за това, когато прокарах пръстите си през нея. Сега пък ми се приспа. Но напук на себе си реших,че няма да спя за нищо на света поне докато не изгрее слънцето. Бях единственият глупак в залата, освен едно момиче, което се бе облякло добре, но пантофките й ме накараха да се засмея.
- Да не си забравила да се преобуеш? - попитах я шеговито, като и аз си взех сандвич и седнах до нея, без да й искам позволение.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд


Брой мнения : 197
Дата на регистрация : 17.06.2010
Age : 30
Местожителство : House of night (Tulsa)

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 11:33 am

Тя се обърна към момчето което гледаше пантофките и. Просто си представяше физиономията на лицето си тип "опосум в засада" . Но тя реши да подходи с чувство за хумор и каза:
-Аз попринцип съм си заспала, но тази сутрин бях като в кома. -тя се засмя на не толкова добрата си шега, а повече на това колко тъпо изгледаше. -Ами ти? Не ти се спеше, а? -тя се усмихна предизвикателно и му направи жест да седне до нея.
Доколкото Зоуи можеше да види момчето беше някак секси. Даже доста. С мокра кафява коса и силно тяло. Беше малко невъзпитано да го зяпа, но как да не зяпа такъв сладур.
Върнете се в началото Go down
Тайлър Стрейт

Тайлър Стрейт


Брой мнения : 9
Дата на регистрация : 16.06.2010

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 11:45 am

- Интересува ме дали ще науча името на странницата, която не спира да ме зяпа? - държах се малко арогантно, но си бях такъв. А и не исках да се променям. Набързо излапах сандвича си, но обстановката тук не ми харесваше. Бях свикнал да ми поднасят закуската на сребърен поднос, не да ходя да си я вземам сам с пластмасов.
- Хей, сладурано, плува ли ти се? - Идеята ми бе дошла в главата ей така и за това попитах момичето.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд


Брой мнения : 197
Дата на регистрация : 17.06.2010
Age : 30
Местожителство : House of night (Tulsa)

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 11:58 am

Тя го изгледа похотливо и каза:
-За името можеш да ми казваш само "сладурано" . -Зоуи му се усмихна. Малко флирт на никой нямаше да навреди. - А за плуването, разбира се. Но избери: или да отидем до стаята ми да се преоблека или да плувам по белъо. Мен и двете ме устройват. -тя се прозя и се облегна на масата.
След това стана с подноса и го изхвърли в коша целия, въпреки че бе отхапала само хапка от сандвича. После му се усмихна.
-Ами ти име имаш ли си или да ти викам "секси" -намигна му и седна до него.
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeНед Юни 20, 2010 12:56 pm

След тежката тренировка по плуване,която беше натоварена заради различните й дисциплини,Ерик реши да отиде до залата за хранене и да възстенови изгубените калорий.Винаги сле такива упражнения,той се зареждаше на макс и чустваше невероятно удоволствие от практикуваенто на различни спортове.Наоколо беше доста тихо и когато влезе вътре,със един бърз поглед му стана ясно,че тук ще намери нужният отдих и ще си похане добре.Видя една свободна маса и бърз като вятъра седна на нея и без да обръща внимание на нея дали има някой,той си наля една пълна чаша портокалов сок,взе си пълна порция кюфтета и питки и започна яде.
След толкова време беше така огладнял,така че не беше чудно защо ядеше толкова бързо и ненаситно.Успя да опердаши половината ястия за рекордно кратко време и реши да остави малко и за сестра си,за да не бъде егоист.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд


Брой мнения : 197
Дата на регистрация : 17.06.2010
Age : 30
Местожителство : House of night (Tulsa)

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 4:59 am

Зоуи гледаше с учудено изражение брат си, който изяде почти всичко за толкова малко време. Той я попита дали иска, но тя поклати глава и каза:
-Вече закусвах, но ще изям само тази ябълка. -засмя се и отхапа от ябълката която беше си купила преди малко. Бяха сами на тази маса, но постепенно тя се напълни с хора. Тя помаха на няколко от тях, приятели и познати. За три години беше завързала толкова много приятелства. И тя не знаеше как.
Погледна брат си и се засмя. Не можеше да го познае. Апетитът му беше нарастнал заедно с телосложението му.
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 7:21 am

-Защо се учуддваш?-попита я той докато поглъщаше едно парче кейк и изпи поредната чаша сок.Постепенно вече гладът му отминаваше и със тези вкусни неща,който опита едва ли скоро щеше да яде.Щом вия изражението й,не му стана неудобно,но се притесни че ще го вземе за някой лакомник,който не спира да яде.
-Не стеснявай,щом ти се яде,еж-подкани го тя,но той вече се беше наял и си избърза със една копринена кърпа.Просто се учудих от къде вадиш такъв апетит,защото преди беше толкова различен и със триста зора ядеше от храната,която майка ти даваше.
Хубавото беше,че нямаши никой наоколо и особенно големите приятели на Зоуи,който вероятно щяха да го вземат на шега и да се бъзикат заради яденето му.
-Аз самият не зная как толкова неща успя да изям,обаче след тренировките по плуване доста се изразходвам и вероятно организмът ми се нуждае от доста енерегия.
-Вероятно е така и може би за това имаш такава фигура и не качваш излишни кила-похвали го сестра му за хубавият и подържан вид,който имаше и доста от момчетата вероятно му завиждаха.Ерик усети как леко се изчервява,но нищо не каза,въпреки че беше доволен да чуе такива думи.
Върнете се в началото Go down
Дулсе-Мария

Дулсе-Мария


Брой мнения : 35
Дата на регистрация : 21.06.2010
Age : 27

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 11:53 am

След като се наспах, взех си душ и три пъти се спънах по стълбите, най на края стигнах до столовата. Взех си сандвич и някакъв сок и седнах на една празна маса. Започнах да се храня бавно защото ми се спеше и се чудех дали с това темпо няма да заспя на масата.
Най на края изядох сандвича си без да заспя, но не ми се ставаше въобще за това отпих глътка от сока си и се загледах в големия прозорец.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд


Брой мнения : 197
Дата на регистрация : 17.06.2010
Age : 30
Местожителство : House of night (Tulsa)

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 12:15 pm

Зоуи все още гледаше брат си като научен експеримент и се смееше.
-Как можеш да не харесваш тукашните момичета? -попита учудено тя. -Аз не разбирам от момичета но има някой много добри тук. -каза още смеейки се.
Забеляза едно момиче което стоеше само. Беше хубава на пръв поглед, с дълга червена коса и добра фигура.
-Например като това. -каза Зоуи и кимна към червенокоската. Реши да я извика, за да не е сама. Отиде при нея и каза с приятелски тон:
-Искаш ли да седнеш при нас? -усмихна се тя. -Аз съм Зоуи, а това там е брат ми Ерик. -посочи към брат си.
Върнете се в началото Go down
Дулсе-Мария

Дулсе-Мария


Брой мнения : 35
Дата на регистрация : 21.06.2010
Age : 27

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 12:26 pm

-Да защо не. - казах аз на момичето и и се усмихнах приятелски.
-Междудругото аз съм Дулсе-Мария, но за по кратко Дул или Дулсе. - станах и двте със Зоуи се отправихме към масата на която седеше брат и. Седнахме и аз му се представих.
-Здравей аз съм Дулсе. - това момче изглеждаше страхотно. Със сигурност повече от половината момчета тук завиждаха за страхотното му тяло. Реших да не зяпам, все пак не е възпитано.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд


Брой мнения : 197
Дата на регистрация : 17.06.2010
Age : 30
Местожителство : House of night (Tulsa)

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 12:37 pm

-Ти кой курс си? Каква е дарбата ти? -запита Зоуи, очевидно заинтересована от момичето. Странно, че досега не я беше виждала. Отблизо тя можеше да види очите и'. А те бяха много хубави, хубав нюанс на кафявото. Зоуи се усмихна на Дулсе.
Погледна брат си, който естествено беше ослепителен. Винаги когато се усмихнеше на някое момиче, то после го преследваше постоянно. Не искаше да сватосва Дулсе и Ерик, но тя и изглеждаше приятна и искаше да си поговори с някой.
Върнете се в началото Go down
Дулсе-Мария

Дулсе-Мария


Брой мнения : 35
Дата на регистрация : 21.06.2010
Age : 27

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 1:11 pm

-Аз съм четвърти курс а дарбата ми е призоваване. - винаги когато говорех за дарбата си си представях как призовавам Бъгс Бъни и той ме пита к'во става. Засмях се леко и реших да я попитам същите въпроси.
-Ами ти? Кой курс си и каква е дарбата ти?-подпрях главата си с ръка и погледнах Зоуи в очакване на отговора и.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд


Брой мнения : 197
Дата на регистрация : 17.06.2010
Age : 30
Местожителство : House of night (Tulsa)

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 1:55 pm

Зоуи се усмихна на Дулсе при споменаване на дарбата и'. Лично на нея много и наресваше призоваването, но нейната дарба си я обичаше най много.
-Ами аз съм 6ти курс и владея духът. -засмя се и добави: -Твоята дарба е страхотна. -намигна и тя.

П.С. Сори за късия пост ама нзз к'вО да пиша. //
Върнете се в началото Go down
Дулсе-Мария

Дулсе-Мария


Брой мнения : 35
Дата на регистрация : 21.06.2010
Age : 27

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 2:05 pm

-Това е страхотно! - значи тя е лидер на дъщерите и синовете на мрака.
-Това значи че ти си лидер на дъщерите и синовете на мрака нали? - това е страхотна дарба. Все пак не всеки може да притежава елемент.
-Винаги съм искала да владея някой елемент, но не се оплаквам от моята дарба.-усмихнах се.
-Все пак не всеки може да съживи книга нали?-усмихнах и се сладко.
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeПон Юни 21, 2010 9:51 pm

Новото момиче бързо допадна на Ерик заради начина по който мислеше,как се държеше и явно това също допадна на Зоуи със която много бързо си намериха общ език.Той не беше много приказлив,затова реши да остави момичета да си приказват,а през това време щеше да наблюдава Дулсе,за да си направи още по-голямо мнение за нея.
Личеше си,че е доста запозната със някой неща сврързани със магията и показваше големи познания по различин теми.Засега ну ме беше по приказките и затова си направи,че не ги чува,но във същото време цялото му внимание се съсредоточи върху нея.Той се прикриваше,защото не искаше сестра му да разбере за интересът му към нея и да го изтълкува по грешен начин.Все пак,за да не стои безучастен във разговора,реши да я пита нещо:
-Дулсе,много се радвам,че се присъедин към нас.Извинавам се ако не съм толкова активен във разговора,но не обичам да се меся във момичешки разговори.Имам един въпрос към теб-какво би станало,ако някой ден по някакъв начин тази твоя дарба изчезне и ти ще станеш съвсем обикновенна?
Върнете се в началото Go down
Дулсе-Мария

Дулсе-Мария


Брой мнения : 35
Дата на регистрация : 21.06.2010
Age : 27

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeВто Юни 22, 2010 3:17 am

-Оу!-този въпрос беше съвсем неочакван.
-Знаеш ли, не съм се замисляла по този въпрос, но се надявам това да не стане.-отговорих на въпроса на Ерик.
-Ами ти кой курс си и каква е дарбата ти?И какво би направил ако дарбата ти изчезне?-погледнах Ерик в очакване на отговора му.
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeВто Юни 22, 2010 7:57 am

Лека полека неговата резервираност изчедна и на нейно място се появи приятелско отношение,разбиарне и доверие и знаеше,че тя е искренна и можа да й се довери.
Само,че ако Зоуи си позволи да намекне по този въпрос нещо или да каже,че има специални чуства към нея,щеше да види тя.Честно,той не се вълнуваше от момичета и не искаше да има гадже,но приятелка като момичето срещу него да.
Внимателно и със задоволство изслуша отговорът й,след което той каза:
-Моята дарба е Разгадаване и чрез нея мога да проникна във създанието на друго същество,да разбера каква е неговата способност и я предотвратя.Тя е много рядко срещана между магическите същества и затова аз държа много на нея,независимо,че в последно време не съм я използвал.Иначе съм в терти курс и като гледам,май съм най-малкият сред вас,но пък умът ми е доста по-голям за разлика от човешките същества-обясни на един дъх той и продължи:Що се отнася до другата част какво би станало,ако дарбата ми изчезне,вероятно не бих се премирил и ще потърся начин да си я върна,неазвисимо на каква цена.
Върнете се в началото Go down
Дулсе-Мария

Дулсе-Мария


Брой мнения : 35
Дата на регистрация : 21.06.2010
Age : 27

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeВто Юни 22, 2010 11:33 am

-Харесва ми как мислиш по този въпрос. - искрено отговорих аз и му се усмихнах.
-Може би и аз ще направя всичко за да си я върна, макар че силно се надявам да нямам точно такова прилючение в живота.-казах аз и се обърнах към Зоуи.
-А ти Зоуи какво би направила ако дарбата ти изчезне?-търпеливо изчаках отговора и.
Върнете се в началото Go down
Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд


Брой мнения : 197
Дата на регистрация : 17.06.2010
Age : 30
Местожителство : House of night (Tulsa)

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 4:35 am

-Като се замисля, нямам представа. Но ако това наистина е волята на богинята - да ми отнеме дарбата аз няма да се съпротивлявам. -усмихна се иронично Зоуи. -Е драги, колкото и да не ви се вярва имам и друга работа. -захили се тя. Тя си мислеше че създава впечатление за супер вятърничево момиче у хората. И така де, тя стана и им помаха докато се обръщаше.
Залата се напълни и имаше най-различни ученици. Тя помаха на причтелите си докато излизаше и намигна на няколко момчета които я загледаха. Не беше кокетка, но и харесваше когато флиртуваха с нея. Тя мина през вратата и тръгна към стаята си.
Върнете се в началото Go down
Дулсе-Мария

Дулсе-Мария


Брой мнения : 35
Дата на регистрация : 21.06.2010
Age : 27

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 6:27 am

-Чао Зоуи. - помахах и аз и реших и аз да ставам защото доста време вече бях тук.
-Е Ерик и аз ще ставам. До скоро. - станах от стола си и се запътих към изхода. Помахах на някой приятели преди да изляза от столовата и да се запътя към стаята си.
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 12:07 pm

След като и девет момичета си отидоха,той остана още малко загледан след тях и осъзна колко приятно си беше изкарал днес,въпреки твърденията,че момичета са само губене на време.Разговопът със Дулсе му се отрази много добре и реши да продължи да контактува със нея,защото беше впечателн от нейното мислене,както и напълно естественото й държание.Може да се каже,че би искал да има такъв приятел като нея,който ще му безценен и ще може да си говорят открито по най-различни неща.
Не беше порменил убежденията си по въпроса със чуствата си към момичета,но този ден беше един от най-хубавите и се надяваше,че скоро ще се повтори.
Постоя известно време така,замислен и доволен въ всвоите мисли,след което стана и със елегатна подохдка напусна залата,като на оменти му се преиска да затанцува от щастие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Залата за хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за хранене   Залата за хранене I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Залата за хранене
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Залата за танци

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Домът на нощта :: Домът на Нощта :: Домът на Нощта :: Първи етаж :: Залата за хранене-
Идете на: