Домът на нощта
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домът на нощта

Домът на нощта по поредицата на П.С.Каст и Кристин Каст.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Герои на трети курс
Източната стена I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:31 am by Атина Мистерлистик

» Какво четете в момента?
Източната стена I_icon_minitimeВто Яну 25, 2011 9:31 am by rosa_belikova

» Да броим до 1000
Източната стена I_icon_minitimeПет Яну 21, 2011 10:19 am by rosa_belikova

» Герои на пети курс
Източната стена I_icon_minitimeВто Юли 27, 2010 2:02 pm by Кариса

» Герои на четвърти курс
Източната стена I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 2:36 am by Paul Walker

» Познай какъв е следващия?
Източната стена I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:08 pm by Clementine Cobain

» Цвета определя настроението
Източната стена I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:04 pm by Clementine Cobain

» Какво ще ми препоръчаш?
Източната стена I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 7:03 am by Clementine Cobain

» Кой беше последния СМС, който изпратихте
Източната стена I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 6:58 am by Clementine Cobain

Приятели

Училище за вампири Белязана House of Night фен форум


 

 Източната стена

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Камрин Бенет
Beauty is not everything.
Камрин Бенет


Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 30.05.2010

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeСъб Юни 26, 2010 5:13 am

Свободно РП!
Върнете се в началото Go down
https://the-house-of-night.bulgarianforum.net
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeСъб Юни 26, 2010 12:27 pm

Както обикновено, се мотаех точно там, където не ми беше работа. Източната стена. Как, по дяволите, ми дойде идеята да дойда до тук?! Въздъхнах. На мен все такива идеи ми идваха.
Беше около полунощ. Предположих, че може би трябва да съм в час, но доколкото знаех, ако беше така, някой от възрастните вампири щеше да дойде и да ме прибере. И тъй като засега бях съвсем сама и не се очертаваше нищо подобно, ми беше спокойно на сърцето.
Облегнах се на стената, след което неволно се смъкнах на земята и затворих очи. Кой знае защо, пак ми се маеше главата. А иначе си бях съвсем наред 0 нито бях пила, нито нищо... и все пак ми беше лошо.
Тогава чух стъпки сред храстите наоколо. Въпреки, че ми беше зле, се изправих скорострелно и се огледах около себе си.
- Кой е там? - попитах подозрително със странното чувство, че говоря на храсталака като пълна идиотка...
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeСъб Юни 26, 2010 3:03 pm

Вече наближаваше полунощ,а това означаваше,че време беше Ерик да се впусне във нощнияг живот и да се наслади на тайните на нощта.Любимото му занимание беше да се разхожда безцелно навън,да плаши случайно закъснели ученици и да се освободи от негативната енергия.Доста му беше весело напоследък и целият се чустваше изпъленен със увереност,че късметът му го е споходил и няма да има никакви проблеми.Наоколо беше тишина и той реши целта на това нощно посещение да бъде източната стена,която щеше да разгледа за първи път,откакто беше пристигнал тук.Нещо го подтикваше да отиде там,сякаш можеше да се натъкне на някой друг или пък да намари скрито съкровище.Това му се стори доста абсурдно и смешно,затов бързо го изхвърли от главата си и тръгна към стената.Притежаваше доста бърза походка и за нула време пристигна там,но изведнъж се изплаши от сянката,която ненадейно се появи пред него.
Това,което се случи беше доста странно за вампир,но той не можа да се овладее и на минутата надеде такъв порнизителен и ужасяващ писък,че и мъртвите биха се събудили.
Върнете се в началото Go down
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 1:46 am

От устните ми се откъсна звънлив, чувствен смях.
- Изплаши ли се? - попитах с дяволита усмивка на лицето си, изправяйки се пред него. Всъщност, точно в момента не беше много честно да казвам това, след като аз самата се бях стреснала леко от появата му. Бях облечена в обичайния си стил за дрехи и бях оставила кестеняво-червеникавата си коса да се спуска свободно по раменете ми, виейки се на леки, нежни вълни около тялото ми чак до кръста. В мрака на нощта тъмните ми очи изглеждаха направо като черни, а татуировките ми сякаш леко светеха в мрака. Сигурна бях, че има основание да се е стреснал от мен, след като изглеждах така, помислих си, след което отново заговорих:
- Аз съм... - зачудих се дали да кажа супердългото си, километрично име, но накрая се отказах и казах просто: - Аз съм Мия Зеклос. - грациозно отметнах косата от лицето си. - Приятно ми е. А ти си...?
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 2:55 am

Трябваше му няколко минути да се съвземе от тази поява,защото въобще не беше очаквал да види през нощта някой на това място.Слава богу,че не беше човек иначе щеше да е пътник вече.Непозната беше доста красива,със хубава външност и тъмните й оче го привличаха неустоимо.Гласът й беше мек и топъл,независимо че цялата беше във татуировки.Ерик посотя известно време така,загледан във нейното личе и след това бавно се приближи,подаде ръка и се представи:
-Здравей,казвам се Ерик Вандервил и ми е приятно да се запознаем.Съжалавям за тази сцена преди малко,аз наистина се стреснах,тъй като не очаквах никого.
Момичето продължаваше да се усмихва и да го разглежда със поглед от който се почуства досат неудобно.Тази нощ явно някой нямаше да спи и предоставаше възможност за нови запознаства.Мия си беше направо загадка,не можеше да каже нищо зе нея,но това беше добре,защото щеше да е скучно ако знаеше цялата й история.Затова бавно се запъти към стената,следван от нея и се настани на земята.
Обичаше чистия въздух,хубавото време и от нази наслада очите му заблестяха със блясъка на звездите.
Върнете се в началото Go down
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 6:01 am

Усмихнах се и отново му хвърлих изучаващ поглед. Мускулите се очертаваха дори и под блузата, а очите му светеха на светлината на звездите. Не можех да отрека, че беше грабнал вниманието ми. Веднага извърнах очи от него с онзи поглед, който ми беше запазена марка - леко смутен, но без да се изчервявам, защото изчервяването не изглеждаше особено добре при златистия ми слънчев загар. Всъщност, точно заради тена си, който ме караше да изглеждам като персийска принцеса, тук изглеждах доста шантаво. Заради нощния си живот пвечето ученици тук бяха доста бледи, а аз...
Откъснах се от мислите си и се обърнах към него. Както обикновено, жестовете ми бяха леко резки, а очите ми се стрелкаха будно, без да пропускат нищо наоколо.
- От колко време си тук? - попитах, поглеждайки към Луната, от кето ирисите ми заблестяха и станаха не чак толкова тъмни, леко златисти. - Аз пристигнах днес...
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 6:37 am

-В такъв случай ти си новобранка-усмихна се момчето и му стана все по-приятно,че разговаря със нея.Забеляза как скришом му хвърля погледи и го разучава добре,но той добре знаеше,че е привлечена от външният му вид и по очите й интересът й към него.
Не че той се възползваше по някакъв начин от външният си вид,но пък това галеше самочуствието му и се радваше,че момичетата го заглеждат.
-Аз пристигнах преди около седмица и нещо и много бързо свикнах със мястото.Много е хубаво,пък и успях да си намеря приятели вече-отвърна Ерик и изпита някакво вътрешно въление и почуства сякаш,че никога няма да бъд сам.
Знаеше че ще бъде в ценътра на вниманието,но то ва не му пречеше да се забавлява и да си парви каквото поиска.Бързо погледна към момичето,което все още го гледаше и каза:
-А ти как намираш атмосферата тук?Вече успя ли да се приспособиш или ти е трудно?-зададе въпроса си Ерик и докато чакаше да му отговори,започна да си тананика някаква мелодия.
Върнете се в началото Go down
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 7:42 am

Умълчах се, за секунди заслушана в това, което си тананикаше. Имаше приятен тембър.
- Харесва ми тук. - отговорих, и гласът ми се разнесе тихо около мен. Подсмихнах се едва доловимо, когато отново погледнах към него и срещнах очите му и когато стигнах до заключения за погледа му. През повечето време не се бях съмнявала в реакцията, която предизвиквам в момчетата, особено при факта, че момичетата преди около мен бяха в по-голямата си част руси и бледи, някак безцветни. Винаги ме бяха възприемали за някак... екзотична. Определено ми беше приятно да виждам, че това не се е променило, но Ерик беше... ами, не знаех каква реакция да очаквам. Повечето момчета, които бях виждала досега, имаха достатъчно повърхностен вид, така че веднага разбирах какво мислят за мен, но... е, Ерик не беше като тях. Макар да ми правеше впечатление реакцията, която явно предизвиквах и в него, не беше толкова лесен за разгадаване. А това винаги ми беше харесвало, ако трябва да бъдем точни, неизвестното ме привличаше. - Чувствам се на място. - е, ако трябва да сме честни, аз през повечето време се чувствах на място, където и да бях. - А ти... хм, и ти ми изглеждаш доста приспособим към средата около теб. - подсмихнах се, след което му отправих онази моя усмивка-убиец, която обикновено цъфваше на лицето ми, без дори да го съзнавам...
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 7:55 am

Тази част от характера си,окято харесваше най-много беше,че именно той беше доста труден за разгадаване и все едно да събираш всички части на даден пъзел,а все да ти се изплъзва някоя от тях.Като цяло не смяташе момичетата за особенно привлекателни и камо ли да се обвързва със тях,но със изключение на Зоуи и сега на Мия,който бяха доста естествени и откровенни,другите бяха фалшиви и изкуствени.
Никак не беше лесно някой да се добере до него,камо ли да се сприятели,но във нейно лице виждаше приятел,на който може да се довери,въперки че на моменти изпадаше във онези състояния на вампирите,когато никой не иска да ги доближа.Слушаше я много внимателно и следеше всяка една дума,която се изливаше от нейната уста и като капка вода падаше във огромния водопад.
-Не ме гледай,че съм толкова тих и чаровен,на моменти изпадам във такава ярост,че мога да счупя всичко наоколо.Иначе съм като хамелеона и мога да се приспособявам към различни среда на живот,без да правя впечатление на хората-обясни Ерик и изведнъж се сети,че не бива само да говори и тогава изненадващо отнякъде наблизо успя да намери една черева роза и я подаде на Мия.
-Това нека да бъде знак за началото на едно ново приятелсто-отвърна момчето и я сложи във ръката й.Ароматат беше толкова истински,опияняващ като парфюм и тайничко се надяваше,че няма да я унищожи.
Върнете се в началото Go down
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 8:05 am

Усмихнах се ослепително при вида на розата.
- Ухае невероятно. - промълвих. - МНеждудругото, имаш страхотна интуиция. Цялото ми име е Мия-Роуз Озера. - сетих се как когато се запознахме, се чудех дали да му кажа цялото си име. Всъщност, почти на никого не го бях казвала, понеже поне доколкото бях чувала, майка ми ме кръстила така по някакви си нейни причини. Всъшност, осъзнах, че макар досега да бях доста общителна, никога не съм била толкова честна с някого. Това ме заинтригува.
- Прав си. Знаеш ли.... досега не съм казвала това на никого. Имам предвид, цялото си име.
- За началото на едно ново приятелство. - повторих тихо неговите думи, докато розата проблясваше на лунната светлина.
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 8:17 am

-Радвам се,че те зарадвах по този начин и прие розата,защото много рядко ми се случва да подарявам нещо на някой.Само специални за мен хора,който смятам че заслужават моето доверие и приятелство,на тях мога да направя подърк-каза момчето и се загледа във луната,която тази нощ светеши по-силно от всякога и ставаше свидетел на ново зараждащо се приятелество.
-Още веднъж ти благодаря за розата и съм изключително доволна,че се срещнахе тази нощ-обади си Мия,която изглеждаше някак си радвълнувана и неможеше да спре да се усмихва.
За Ерик,който беше като каменна стена и трудно допускаше някой до себе се,щеше да запомни тази нощ със нейната красота,очарование и срещата си със тази красавица.
Разговорът между двамата протичаше много гладко,непринудено и скоро между тях възникна дълбока вързка,която едва ли някой щеше да разруши.Настроението му беше стархотно,но след малко се сети,че трябва да си тръгва и каза:
След толкова емоций тази вечер и този приятен наш разгоор,започнах да се уморявам и ще отида да си лягам.Ще дойдеш ли със мен до училище или ще осатнеш тук?
Върнете се в началото Go down
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 12:11 pm

Усмихнах се, след което взех розата, която ми беше подарил. Нямах намерения да я оставям тук.
- Ще дойда с теб. И без това нямам какво да правя сама тук. Пък и дори не съм виждала стаята си. - засмях се, след което се изправих плавно. Огледах се объркано около себе си, след което попитах:
- Имаш ли представа накъде всъщност са общежитията? - проследих погледът му, сочещ на запад от мястото, където бяхме. Там се издигаше висока, внушителна сграда, която очевидно беше самият Дом н Нощта. Запроправях си път след Ерик по пътеката, водеща към училището, докато накрая не се озовахме пред общежитията...

P.S.: Пиши направо там.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Източната стена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Западната стена
» Северната стена
» Южната стена

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Домът на нощта :: Отвън :: Дворът-
Идете на: