Домът на нощта
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домът на нощта

Домът на нощта по поредицата на П.С.Каст и Кристин Каст.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Герои на трети курс
Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:31 am by Атина Мистерлистик

» Какво четете в момента?
Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeВто Яну 25, 2011 9:31 am by rosa_belikova

» Да броим до 1000
Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeПет Яну 21, 2011 10:19 am by rosa_belikova

» Герои на пети курс
Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeВто Юли 27, 2010 2:02 pm by Кариса

» Герои на четвърти курс
Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 2:36 am by Paul Walker

» Познай какъв е следващия?
Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:08 pm by Clementine Cobain

» Цвета определя настроението
Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:04 pm by Clementine Cobain

» Какво ще ми препоръчаш?
Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 7:03 am by Clementine Cobain

» Кой беше последния СМС, който изпратихте
Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 6:58 am by Clementine Cobain

Приятели

Училище за вампири Белязана House of Night фен форум


 

 Какво има на бюрото ти?

Go down 
+3
Мери Гонзалес
Зоуи Редбърд
Камрин Бенет
7 posters
АвторСъобщение
Камрин Бенет
Beauty is not everything.
Камрин Бенет


Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 30.05.2010

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeПет Юни 25, 2010 10:12 am

Какво има на бюрото / масата ти в момента?
Върнете се в началото Go down
https://the-house-of-night.bulgarianforum.net
Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд


Брой мнения : 197
Дата на регистрация : 17.06.2010
Age : 30
Местожителство : House of night (Tulsa)

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeПет Юни 25, 2010 11:26 am

Пфф.. ами общо взето само мене ме нема тука хД
по подробно: телефон + слушалки, касичка на Шрек хД, некви документи, USB-то ми, хиляда плаката, едно герданче и един молив. Представете си това разбъркан вид.. хД
Върнете се в началото Go down
Камрин Бенет
Beauty is not everything.
Камрин Бенет


Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 30.05.2010

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeПет Юни 25, 2010 12:20 pm

Ох, ми на моето има тоблерон, пила, ножица, ключове, пинсета, няколко ластика, глобус, някви хартийки, още една ножицаа xdd, моливи, разбъркани фулмастри, химикалки, пръснати по бюрото, част от чорап, тениска, книга, бележник, ъм, някви стари учебници, листове, салфетки, фигурки, пяна за коса, гримове, чантичка, тефтерче, парфюм, дезодорант, ластици и кабел за телефон. Ужасно е, знам. ;d;d;d
Върнете се в началото Go down
https://the-house-of-night.bulgarianforum.net
Мери Гонзалес

Мери Гонзалес


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 16.06.2010
Местожителство : Смолян

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeСъб Юни 26, 2010 9:37 am

Ми мн неща. Дистанционно , запалка , телефон , тетратка , някъв крем , хартиййки , микрофон *за скайпа* , слушалки , две книги , домашен телефон , някаъв капак от бисквити хДД , елка , маркер , някви листове , MP3 ,химикал , гумичка , USB , още химикали , моливи и маркери , Дискове , тонколони и тва е. ;ДД
Върнете се в началото Go down
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeСъб Юни 26, 2010 10:03 am

Чиния, пълна с череши, тиксо, кубче на Рубик xD, тонколонки, чанта, друга чанта, трета чанта, диадема, фъстъци, диск, нмско-български речник, книжка на Warcraft на брат ми, солница във формата на бухал (не питайте откъде се сдобих с нея), три саксии, ютия, коледно ботушче, пълно с бонбони (макар че е краят на юни), слънчеви очила, камък (rofl), безброй въргалящи се листи, три есета, ръководство з аработа с цифровата телевизия, телефон, пластмасово пистолетче, седемнайет (буквално) тетрадки, три книги и ваза с някакви неиндетифицирани растения. Общо-взето, ако нещо живо излезе от тук, няма да се учудя...
Върнете се в началото Go down
Дулсе-Мария

Дулсе-Мария


Брой мнения : 35
Дата на регистрация : 21.06.2010
Age : 27

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeПон Юни 28, 2010 6:47 am

Ми то всичко си има тонколони, слушалки (за компютър),слушалки за телефон, МР4, кутията от телефона ми, лепило, ключове, моливи (разпръснати по цялото бюро), USB, четка за коса, касичка, 5 книги, зарядно за телефон (не е моя. нямам представа защо е тук.), някакви сребърни неща (обици, колиета и др.), портмоне, плюшена играчка пингвин, голяма кутия бонбони Ментос, ластици, фенерче, тиксо, диадеми, парфюми и дезодоранти, рамка за снимка, капки за очи, лекарства против алергия, някакъв крем, мокри кърпички, тефтерче и много плакати. За щастие е само това макар че е доста разхвърляно. Very Happy (добре че бюрото ми е доста голямо)
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес

Мери Гонзалес


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 16.06.2010
Местожителство : Смолян

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeПон Юни 28, 2010 7:03 am

Квото миналия път + чиния , семки и двойно повече листове хДД
Върнете се в началото Go down
Ариа Хейл

Ариа Хейл


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 26.06.2010
Age : 27
Местожителство : Смолян

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeПон Юни 28, 2010 7:26 am

Учудващо подредено е мойто бюро днеска. Имам само лист, служебна бележка от училище хДД, три книги, шнола, нокторезачка, календар, книга, огледало, телефон, калъф за телефон, хапчета, още едни хапчета, буфер, тонколонки, мишка, два диска и ножица.
Върнете се в началото Go down
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeПон Юни 28, 2010 8:09 am

Отново сходен хаос - пет празни диска, появили се от бог знае къде, колонки, трите саксии още са си тук, два чифта слушалки, ластик, тъмни очила, българско-немския речник, книжката на warcraft, документи за кандидатстване, от които се вижда само "...ученичка от 7"в" клас, завършва успешно...", служебна бележка, списъка с училищата, в които съм кандидатствала и тези, в които съм прията/може би ще ме приемат, някаква шоколадови пурички на "Финети", три книги, плик от Orange, солницата с бухала, мартеница (мдамм..), ютия иии коледното ботушче. xDD
Върнете се в началото Go down
Ариа Хейл

Ариа Хейл


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 26.06.2010
Age : 27
Местожителство : Смолян

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 1:39 pm

Като миналия път плюс портмоне и бурканче с чушки, което не знам откъде се е взело хДДД.
Върнете се в началото Go down
Ралийн Конър

Ралийн Конър


Брой мнения : 57
Дата на регистрация : 17.06.2010
Местожителство : Стара Загора

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 2:00 pm

Ами на моето има много неща:-
-книги
-дискове
-гриможе
-тетрадки
-кутия с моливи,химикали,четки за рисуване
-нощтна лампа
-малка ваза с бамбук
-очилата ми за четене
И още много друг ненужни неща Smile
Върнете се в началото Go down
Ариа Хейл

Ариа Хейл


Брой мнения : 17
Дата на регистрация : 26.06.2010
Age : 27
Местожителство : Смолян

Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitimeСря Юни 30, 2010 7:06 am

Ами хапчета, календар, калъф за телефон, портмоне, едно цвете хД, три книги, още три книги хД, чиния с ориз хД, вилица, хляб хДД, буфер, тонколни, клавиатура, мишка, диск и ножица.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво има на бюрото ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти?   Какво има на бюрото ти? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво има на бюрото ти?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво ще ми препоръчаш?
» Какво би променил..?
» Какво правите в момента?
» Какво четете в момента?
» Какво звучи сега?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Домът на нощта :: Свободна зона :: Свободни дискусии-
Идете на: