Домът на нощта
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домът на нощта

Домът на нощта по поредицата на П.С.Каст и Кристин Каст.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Герои на трети курс
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:31 am by Атина Мистерлистик

» Какво четете в момента?
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeВто Яну 25, 2011 9:31 am by rosa_belikova

» Да броим до 1000
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeПет Яну 21, 2011 10:19 am by rosa_belikova

» Герои на пети курс
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeВто Юли 27, 2010 2:02 pm by Кариса

» Герои на четвърти курс
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 2:36 am by Paul Walker

» Познай какъв е следващия?
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:08 pm by Clementine Cobain

» Цвета определя настроението
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:04 pm by Clementine Cobain

» Какво ще ми препоръчаш?
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 7:03 am by Clementine Cobain

» Кой беше последния СМС, който изпратихте
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 6:58 am by Clementine Cobain

Приятели

Училище за вампири Белязана House of Night фен форум


 

 Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт   Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 12:02 pm

Това беше стаята,където двете момчета прекарвах времето си далеч от уроците и натоварените часове,тук те намираха спокойствие и доста често си спретваха по някой щур купон или забавление.
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт Rooms_bedroom
Банята:
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт Guest_bathroom
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт   Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 10:04 am

Разговорът със новата му приятелка се отарзи много добре на Ерик,който въпреки своята студеност и резервираност спрямо останалите,сега реши да допусне Мия до себе си и да го опознае по-добре.Момичето беше много мило,искренно и седържеше непринудено,което много рядко можеше да се види.След янколко минути вече бяха влезли във училището и той предложи да се качат до момчешките квартири и да види къде живее.Тя със удоволствие прие и след секунди той вече я въвеждаше във общата стая на Ерик и Тейлър,който по някакви причини последно време не се бе появавал.
Наоколо цареше такава тишина и спокойствие,вес едно че се намираха във рая.Беше доста чисто,подредено и си личеше,че стаята има добби стоапни.Ерик я осатви да разглежда наокол,а през тове реши да спретне едно домакинско посрещане и пусна малко музика,после на масата сложи пици,кюфетта и ябълков пай,а към тях и любимото му питие-ягодовата наслада,окето представялавше вид вино.
-Заповядай,настанявай се удобно и нека да се насладим на тази вечер-каза момчето и дръна столът,за да се настани удобно Мия.
Върнете се в началото Go down
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт   Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 1:16 pm

Седнах на стола, след което отметнах косата си, която нощният вятър беше разпилял около лицето ми, и се опитах да я пооправя малко... без успех, естествено, но все пак. Странно защо го правех. По принцип никога не се бях притеснявала за външният си вид; самочувствието ми беше достатъчно високо, за да се смятам за перфектна на външен вид. Кой знае защо сега внезапно се бях притеснила, че може да изглеждам не както трябва. Усмихнах се на себе си, смятайки това за положителна промяна.
Огледах се около себе си. При положение, че не бях влизала в своето общежитие, не можех да направя сравнение, но мястото ми се виждаше доста приятно.
- Хубава стая имаш. - обадих се накрая, както обикновено разглеждайки наоколо с будния си поглед, който не пропускаше нито един детайл. Накрая тъмните ми очи, които сега на светлината не изглеждаха черни, както в двора преди това. - Харесва ли ти да си тук? Имам предвид, в Дома на Нощта? - май го бях попитала нещо сходно, но не беше същото. Бях го попитала нещо като "Май се приспособяваш доста лесно.", което не беше като "Харесва ли ти мястото, където ще живееш още три години?". Ирисите ми, отново изучавайки, но този път момчето пред мен, отново срещнаха погледът му.
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт   Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeВто Юни 29, 2010 1:54 pm

-Мисля,че знаеш отговора-усмихна се той и почуства се лек като перце.Тук училиещто ми е като втори дом и се радвам,че ме приеха.Обичам нощта,нощните разходки и всичко свързано със мрака-обясни той и се загледа във очите й.Сега очите й смениха цвета си и посетпено придобиха тъмният си цявт и станаха по-светли.Усешаше се силна химия между тях,лесно се разбираха и всичко протиаше така леко и приятно,че и двамата изпитаха голяма задоволство от присъствието на другия.
-Явно черното ти е любимият ти цвят,а защо дрехите ти не са в черно?-попита го Мия и пак този поглед пронизващ и предизвикателет,сякаш исакше да го поручи отвътре,само четова беше трудно да стане.
-Не знам,просто не искам да приличам на погребален агент,окйто идва за мъртвите хора-каза Ерик и давмата се засмяха при тази представа.
Навъ стаан сутдено,обаче той не усещаше никакъв студ и вятърът беше негов пирятел във часовете,когато се отдаваше на своите прищевки.
Върнете се в началото Go down
Мия Зеклос

Мия Зеклос


Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 26.06.2010
Местожителство : Somewhere beyond the sunrise...

Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт   Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeНед Юли 04, 2010 2:34 pm

Засмях се мелодично при последните му думи, след което тъмните ми очи отново се втренчиха в неговите. Страннно, изглеждаше, все едно го предизвиквам да издържи на погледът ми, и, честно, беше първият, на когото това му беше лесно. Пък и говореше с мен - което впрочем беше достатъчно за да изкара който и да е от равновесие. Без него, очевидно. Отново нещо странно. Явно чрез него откривах и съвършено нови за себе си неща - като например, че мога и да не се държа арогантно и саркастично. Ей така, просто за разнообразие.
- Не съм виждала друг като теб. - изкоментирах, или п0-точно несъзнателно изказах мислите си на глас. Господи, добре че не бях изказвала и досегашните си мисли така. - Искам да кажа... ти май си първия, с които видя нормален диалог, без да се старая да се заяждам или да кажа нещо по-така, точно в мой стил. И честно казано, чувството да се държат различно с теб... - по дяволите. Никога не съм била добра в изричането на подобни неща. Въобще не ми се отдаваше да говоря за такива неща. Сведох поглед и оставих светлокестенявата коса да падне пред очите ми, за да не се вижда лицето ми. - ... чувството да се държат различно с теб... - почторих несъзнателно. - Ми е непознато... но все пак е... - подсмихнах се тихо, осъзнавайки, че вероятно звуча като пълна идиотка. Аз бях по самоуверените, нахакани реплики. Подобни неща не ми отиваха. - Но все пак е невеоятно. - промълвих накрая.
Върнете се в началото Go down
Ерик Вандервил

Ерик Вандервил


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 16.06.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт   Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitimeНед Юли 04, 2010 3:53 pm

-Аз пък не виждам нищо невероятно във това-отбеляза Ерик и беше доволен,Явно,че така лесно протичаше този разговор.Определено преценката,която си беше направил той за нея се оказа вярна и не го разочорова.Малко му беше смешно нейното държание,защото очакваше някоя по-нахакана и самоуверена девойка,а тя се смущаваще и не можеше да намери думи със който да се изрази правилно.Той по никакъв начин не й беше възедйствал умишелно,явно тя е била доста впечатлена от него и как споокйно се държи.
Всичко беше толкова нормално и естествено,че тя не можеше да повярва че това се случва.
-Като те слушам как говориш,явно за пръв път се сблъскаш със някой,на който може да си кажеш всичко и да си говориш спокойно и да не избухваш?-направи предположението си,независмо,,че знаеше какъв е отговорът.
-Точно така-объркано рече момичето.Ти сякаш си като рядък диамант или скъпоценен камък,който се различава от останалите със своята магнетична сила и блясък.Притежаваш някаква доза загадъчонст,а във същото време караш останалите да се увличат след теб и да се отпуснат-завърши Мия,която искаше да обясни тези свой смущение и защо така глупаво се заъпваше на всяка втора дума.
-Аз съм си аз и се държа според природата си,въпреки че не със всеки съм мил и се държатака добре-подчерта Ерик и си хапна една ябълка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт   Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Ерик Вандервил и Тейлър Стрейт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апартамента на Ерик Найт
» Стаята на Мия Озера
» Стаята на Ирма
» Стаята на Мина
» Стаята за рецитали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Домът на нощта :: Домът на Нощта :: Момчешки квартири-
Идете на: